Українська сесія Cisco IPD Week 2022 за участі ЧДТУ

    Вже кілька років представники української спільноти інструкторів Cisco разом з представниками спільнот інших країн є активними учасниками заходів Cisco IPD Weeks (Cisco Instructor Professional Development Weeks), які проводить кілька разів на рік компанія Cisco для підвищення фаховості викладачів-інструкторів академій Cisco з усього світу. Цього разу українська спільнота інструкторів відновила традицію і однією з небагатьох спільнот, організувала та провела в межах цих заходів саме україномовні сесії.

    Cisco IPD Week November-2022 проводився з 7 по 11 листопада 2022 року, на ньому було представлено 8 англомовних доповідей та більше 20 доповідей девʼятьма різними мовами світу (зокрема, і українською), присвячені різним ІТ-напрямкам – від моделювання компʼютерних мереж до хмарних технологій, великих даних та кібербезпеки.

    Представники української спільноти Наталія Полякова, Анатолій Чепинога та Андрій Єфіменко підготували три доповіді українською мовою, а саме:
1.  Використання платформи SkillsForAll для доповнення сертифікаційних курсів.
2.  Start IT. Cisco4Ukraine – програма підтримки українських громадян в Європі та Україні.
3.  Налагодження NAT та Port Forwarding у середовищі Packet Tracer.

    Черкаський державний технологійний університет з доповіддю «Використання платформи SkillsForAll для доповнення сертифікаційних курсів» презентував керівник університетського Центру підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco, Анатолій Чепинога. Сесія була присвячена застосуванню нової платформи від Мережевої академії Cisco – SkillsForAll.com. Дана платформа покликана забезпечити гібридну та інноваційну модель навчання як для самостійного проходження курсів слухачами так і під керівництвом інструктора для побудови кар’єри в галузі ІТ, а особливо в сфері кібербезпеки. Було представлено переклади курсів українською та анонсовано найближчі оновлення.

    До багатьох сесій Cisco IPD Week November-2022 як слухачі також долучилися викладачі Черкаського державного технологійного університету, які є інструкторами університетської академії Cisco. Їх участь у заході за два тижні буде підтверджена відповідними сертифікатами про підвищення кваліфікації, а отримані з доповідей знання та досвід, а  також проведене спілкування з доповідачами нададуть можливість використати нові методи, технології та підходи при викладанні відповідних освітніх компонент здобувачам вищої освіти зі спеціальностей 123 «Компʼютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека».
Щира подяка пані Raquel Martinez Hernandez (Europe Technical Manager Cisco Networking Academy Corporate Affairs) та пані Юлії Танасюк (Cisco ITC, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) за чудову організацію та модерацію сесій спікерів професійної спільноти інструкторів Cisco в Україні.