Розвиток співпраці з ІТ сектором Черкас продовжується

Черкаський державний технологічний університет продовжує поглиблювати рівень практичної підготовки фахівців. Особливо це стосується студентів галузі знань 12 Інформаційні технології. Так днями було підписано договір з компанією InterLink – однією з провідних ІТ-компаній регіону, яка об’єднує близько 100 спеціалістів з різних сфер розробки: програмістів, тестувальників, менеджерів проектів, HR, дизайнерів, інженерів з інфраструктури та DevOps.

Співпраця дасть змогу підвищити рівень практичної підготовки студентів, здобуття ними навиків роботи в сфері ІТ, підвищить рівень їх командної роботи та надасть можливість по закінченню навчання отримати своє перше робоче місце. Крім того викладачі університету мають змогу також підвищити свій рівень за рахунок такої співпраці.