Розпочато співпрацю ЧДТУ з міжнародною компанією Titanium Technologies

Постійний розвиток та удосконалення освітніх програм ІТ галузі в ЧДТУ спонукає до пошуку нових форматів співпраці з бізнесом. Це великою мірою стосується і удосконалення практичної підготовки фахівців з інформаційних технологій в різних напрямках розробки програмного забезпечення.

Так до ЧДТУ завітали представники черкаського філіалу компанії Titanium Technologies Group. В результаті обговорення сучасного стану ІТ освіти та вимог ринку праці в цій сфері було досягнуто домовленостей про співпрацю між ЧДТУ та Titanium Technologies Group та підписано договір.

Компанія Titanium Technologies Ukraine – український підрозділ Titanium Technologies Group, який розташовано в Черкасах. Як частина глобальної команди, вони працюють над створенням високоякісних проектів для стартапів з Ізраїлю, Європи та США, а також для стартапів та продуктів в Україні та в Черкасах зокрема. Основний напрямок діяльності – це повномасштабна розробка програмного забезпечення frontend та backend, починаючи з етапів планування, створення архітектури, вибору технічного рішення, визначення продукту і закінчуючи управлінням проектом, розробкою, проектуванням UI та UX, інтеграцією, QA, впровадженням та підтримкою. Крім того, ще одним важливим напрямком розробки продуктів компанія обрала blockchain технології.

Завдяки такій співпраці студенти матимуть змогу пройти практичну підготовку з можливим подальшим працевлаштуванням, отримати знання з навчальних курсів, які організовує компанія Titanium Technologies, а її черкаський офіс матиме змогу поповнити свою міцну команду готовими до роботи фахівцями. Крім того досягнуто домовленостей про переймання практичного досвіду викладачами ЧДТУ та участі Titanium Technologies в якості стейкхолдерів для удосконалення освітніх програм в галузі інформаційних технологій.

Черкаський державний технологічний університет завжди відкритий до співпраці зі стейкхолдерами та робить свій посильний вклад в розвиток регіону.