Візьми участь в хакатоні з кібербезпеки – відкрий в собі кібергероя!

Вперше в Черкаському державному технологічному університеті відбудеться хакатон із кібербезпеки «Cybersecurity First Step Hackathon», який 21 жовтня 2021 року проводить кафедра інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії сумісно з Noosphere Engineering School на базі ЧДТУ.

Візьми участь у Cybersecurity First Step Hackathon!

Реєструйся за посиланням: https://forms.gle/yBVaxbCKiSP1cvoC6

Однодумці, цікавезні завдання і круті ментори забезпечені, а прагнення до знань буде винагороджено!

Усі учасники отримують сертифікати, а переможці – призи.

Мета Cybersecurity First Step Hackathon

Популяризація кібербезпеки серед студентської молоді; формування активної спільноти однодумців, здатних творити креативні й придатні до втілення ідеї у сфері кіберзахисту; створення сучасної платформи для нових ідей та інноваційних рішень у галузі кібербезпеки.

⏰ Дата/час проведення:

21 жовтня 2021, 9:00 – 21:00

📍 Місце проведення: ЧДТУ, 1 корпус, бул. Шевченка 460, Черкаси

Програма проведення Хакатону та інша корисна інформація за посиланням:

Партнери хакатону

Реєстрація обов’язкова для кожного члена Вашої команди. При реєстрації безпосередньо на Хакатоні команда повинна складатися не більше ніж з п’яти учасників. Ви можете прийти на хакатон з уже сформованою командою. Немає команди? Знайти однодумців або учасника можна в нашому чаті в Telegram, а можете створити команду на місці або приєднатися до вже існуючої.

З усіх питань звертайтесь за тел. (068) 836 39 89 (Наталія Лада)

або за e-mail: Ladanatali256@ gmail.com