На факультеті відкрито Oracle Academy

Постійне впровадження найкращих світових практик навчання студентів на факультеті інформаційних технологій і систем спонукає викладачів до міжнародного співробітництва в сфері освітніх технологій.
  Зокрема до початку нового навчального року за сприяння проректора з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Еміля Віталійовича було започатковано співпрацю ЧДТУ з академією міжнародної корпорації Oracle.
  Oracle Academy є однією з провідних платформ для навчання з двох невід’ємних технологій ІТ галузі: програмуванню на мові Java та розробці і проектуванню баз даних SQL.
  Навчальний план Oracle Academy дозволяє учасникам отримувати базові знання та навички у сферах інформаційних технологій, які насамперед користуються високими попитом при працевлаштуванні випускників ІТ-спеціальностей. Його можна інтегрувати в академічну програму – він містить чітку навчальну мету  та відповідає багатьом міжнародним стандартам та екзаменам. Крім того, він доступний на різних мовах, що дозволяє максимально повно використовувати матеріал.
  Учасникам програми Oracle Academy надається безкоштовний доступ до ліцензованого програмного забезпечення та відведена кількість годин на студента на платформі Oracle Academy Cloud.
  Після успішного завершення студенти мають змоги отримати сертифікати міжнародного зразка.