ІНАВГУРАЦІЯ НОВОГО 2021/2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

31 серпня 2021 року у Черкаському державному технологічному університеті відбулася інавгурація нового 2021/2022 навчального року.

Студенти першокурсники урочисто склали Присягу Студента ЧДТУ. Кожен студент, який присягнув на вірність своєму університету, отримав Інавгураційний Сертифікат та значок ЧДТУ.

На університетському святі відбувся символічний Обряд входин першокурсників до дружньої викладацько-студентської родини Черкаського державного технологічного університету, під час якого декан факультету інформаційних технологій і систем зустрів нових членів родини запашним короваєм, а весь професорсько-викладацький склад вишу та гості свята щедро засіяли студентів «зерном науки».

Далі на студентів, викладачів, батьків і гостей родинного свята чекало розмаїття цікавих заходів, зустрічей та вражень – знайомство з історією і традиціями Черкаського державного технологічного університету, спілкування в академічних групах та знайомство з кураторами груп.