До ФІТІС завітав Cherkasy IТ Cluster

«Cherkasy IТ Cluster» продовжує серію профорієнтаційних лекцій STUDIT OPEN і сьогодні завітав до факультету інформаційних технологій і систем ЧДТУ.

Студенти 2-го курсу факультету мали змогу поспілкуватися із представником черкаського ІТ кластеру. Саме для них про можливості розвитку у галузі розповіла керівник Кластеру Анастасія Негода.

Зокрема, було обговорено такі питання:

– українська ІТ-галузь у цифрах;

– напрямки і перспективи розвитку кар’єри в ІТ;

– черкаський ІТ-ринок та його місце у національному контексті;

– кластер як структура, головні напрямки роботи та проекти.

Cherkasy ІТ Cluster започаткував серію профорієнтаційних лекцій STUDIT OPEN з головною метою – познайомити талановиту молодь ближче з ІТ, розповісти про можливості та перспективи розвитку в цьому напрямку. А також відповісти на актуальні питання, які пов’язані з ІТ сферою. Для цього залучені провідні спеціалісти ІТ-ринку Черкас, які з радістю діляться власним досвідом становлення на професійному шляху.