ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРІВ ВИПУСКНИКАМ 2021

2 липня 2021 року на Площі Знань Черкаського державного технологічного університету зібралися викладачі, випускники, батьки, студенти та шановані гості з нагоди урочистої церемонії  вручення цьогорічним випускникам дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр.

Вже стало доброю традицією Черкаського державного технологічного університету проводити випускників  крізь  Рушниковий оберіг. Тож і цього дня декан факультету інформаційних технологій і систем провів під рушниковими оберегами випускників ФІТІС 2021 року, аби їхнє подальше життя було чисте, як рушник, а життєві дороги були різнобарвними та яскравими, як вишиті квіти на рушникові – символі України.

Після символічного обряду декан факультету інформаційних технологій і систем Анатолій Чепинога вручив випускникам  Дипломи у затишку скверу ЧДТУ у своїх  родинних колах,  де до привітань вже дипломованих фахівців доєдналися батьки, друзі та гості урочистої події.