Вітаємо випускників магістратури факультету інформаційних технологій і систем

08 лютого 2024 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістерського рівня факультету інформаційних технологій і систем. На цю подію завітав ректор ЧДТУ Олег Григор, щоб висловити щирі слова привітань випускникам із успішним завершенням навчання та слова подяки викладачам та батькам. Ректор використав цю нагоду, щоб вручити дипломи з відзнакою випускникам, та побажати успішного майбутнього і успіхів в обраній професії. Декан факультету Анатолій Чепинога продовжив урочисті та вручив дипломи магістра випускникам чотирьох спеціальностей. На врученні дипломів були присутні завідувачі та викладачі кафедр факультету, які також щиро привітали випускників із успішним закінченням свого нинішнього навчального шляху.
ВІТАЄМО випускників-магістрів ФІТІС 2024 року з отриманням дипломів нашого факультету та БАЖАЄМО їм успіхів на обраному шляху в кар’єрі, життєвих гараздів та мирного неба!